Zapraszamy do zgłoszenia dziecka do
Szkoły Podstawowej nr 5
im. Jana Brzechwy w Raciborzu
dla Mniejszości Niemieckiej
.

W załączeniu do pobrania druk do zgłoszenia:
Zgłoszenie

Zasady rekrutacji

W ramach realizowanego przez szkołę projektu Comenius Regio w dniu 25.05.2015 r. odbył się "Warsztaty kompetencji międzykulturowych" dla uczniów klas IV i V oraz nauczycieli uczestniczących w projekcie.

Duet Milvana i Katarzyna w dniu 24.05.2015 r. w Chorzowie  odebrał nagrodę za zdobycie II miejsca w kategorii duetów klas I-III w XIV Wojewódzkim  Konkursie Piosenki Niemieckiej.

21 maja Szkoła Podstawowa nr 5 w Raciborzu dla Mniejszości Niemieckiej w ramach udziału w projekcie Comenius Regio „Cultural Competence for Teachers”, zorganizowała Uroczystość związaną z wielokulturowością.

19 maja  klasy 3 oraz 5 przystąpiły do badania kompetencji przeprowadzanych przez Instytut Badań Edukacyjnych. Poniżej zamieszczamy dla zainteresowanych materiały z przeprowadzonego dzisiaj badania.