Wiadomości

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się 1 września o godzinie 900 w budynku szkolnym. Rodziców przyszłej klasy pierwszej zapraszamy wcześniej z rogami obfitości na salę gimnastyczną.

Zapraszamy do zgłoszenia dziecka do
Szkoły Podstawowej nr 5
im. Jana Brzechwy w Raciborzu
dla Mniejszości Niemieckiej
.

W załączeniu do pobrania druk do zgłoszenia:
Zgłoszenie

Zasady rekrutacji

W dziale "Pliki do pobrania" zamieszczono wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016.

W dziale "Pliki do pobrania" zamieszczono przewodnik "Kompetencje kulturowe w edukacji" wypracowany podczas trwania projektu Comenius Regio.

Przewodnik "Kompetencje kulturowe w edukacji"

W piątek 29 maja Centralna Komisja Egzaminacyjna ujawniła wyniki sprawdzianu; swoje indywidualne wyniki poznali też uczniowie. Bardzo dobrze spisali się uczniowie naszej szkoły uzyskując z każdej części sprawdzianu średnie wyniki lepsze niż średnia ogólnopolska, a także średnia wojewódzka.

Jeszcze raz gratulujemy!

Wyniki poniżej.