Wiadomości

17 listopada społeczności szkolnej przedstawiony został wspólny list Minister Edukacji Narodowej Pani Joanny Kluzik-Rostkowskiej i Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka w sprawie ustanowienia na dzień 20 listopada Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka.

17 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

12 listopada w Arenie Rafako odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkołę Podstawową nr 3 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Raciborzu. Nasza szkoła zdobyła w tym turnieju III miejsce.

Uczniowie naszej szkoły laureatami III miejskiego konkursu „SPIELEND LERNEN” zorganizowanego 22 października w Gimnazjum nr 1 przy ulicy Kasprowicza 4 w Raciborzu.

Dnia 22 października w naszej szkole miało miejsce doniosłe wydarzenie. Uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na ucznia, zobowiązując się do uczciwego i wytrwałego zdobywania wiedzy oraz szacunku dla całej społeczności szkolnej.

[1][2] [3] »