Uwaga Rodzice!

W poniższym załączniku znajdują się informacje dotyczące dofinansowania podręczników - "Wyprawka szkolna 2014/2015", m.in.:

• do kogo kierowana jest pomoc?
  • jakie warunki należy spełniać, aby otrzymać "Wyprawkę szkolną"?
  • jak ubiegać się o pomoc?

Wyprawka szkolna 2014/2015

Uczniowie klas IV-VI naszej szkoły uczcili w tym roku Międzynarodowy Dzień Pokoju (21 września) oraz Europejski Dzień Języków obchodzony 26 września inaczej niż zwykle. W odpowiedzi na zaproszenie uczniów Szkoły Podstawowej w Prószkowie i koordynatora projektu pani Bernadety Sonsały przystąpili do wspólnego projektu, w którym udział biorą wszyscy ci, dla których pokój na świecie jest najwyższą wartością.

W dniu 19 września przeprowadzona została w naszej szkole akcja „Sprzątanie świata”. Hasło tegorocznej akcji brzmiało: „Szanuj swoje środowisko, turysto”.

W czwartek, 18 września, uczniowie klasy I spotkali się z przedstawicielami raciborskiej straży miejskiej aby porozmawiać o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

11 września na Zamku Piastowskim uczeń naszej szkoły Michał Koterba odebrał stypendium Prezydenta Raciborza za wyniki w nauce.

[1][2]