Zapraszamy do zgłoszenia dziecka do
Szkoły Podstawowej nr 5
im. Jana Brzechwy w Raciborzu
dla Mniejszości Niemieckiej
.

W załączeniu do pobrania druk do zgłoszenia:
Zgłoszenie

Zaproszenie

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Brzechwy dla Mniejszości Niemieckiej  mają przyjemność zaprosić Państwa na Dzień Otwartej Szkoły, który odbędzie się 14.03.2015 r. o godz. 1000 (sobota).

W dziale Uczniowie → Plan lekcji został zamieszczony nowy plan lekcji, który obowiązywać będzie od 16 lutego 2015 r. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

Poniżej przedstawiamy ofertę i informacje z planowanej działalności placówek kulturalnych, sportowych i Klubów Spółdzielni Mieszkaniowej “Nowoczesna” w Raciborzu w okresie ferii zimowych.

Oferta "Zima w mieście 2015 - Biblioteka"

Oferta "Zima w mieście 2015 - Kluby"

Oferta "Zima w mieście 2015 - OSiR"

Oferta "Zima w mieście 2015 -RCK"

Ferie zimowe 2015

2 - 15 lutego 2015 r.

Ferie to odpoczynek od szkoły i możliwość zabawy na śniegu. Niektórzy z was gdzieś wyjadą, inni pozostaną w swoich domach. Gdziekolwiek jednak będziecie spędzać ferie, bawcie się bezpiecznie. Poniżej przypominamy najważniejsze informacje, o których musisz pamiętać podczas wypoczynku.