Zapraszamy do zgłoszenia dziecka do
Szkoły Podstawowej nr 5
im. Jana Brzechwy w Raciborzu
dla Mniejszości Niemieckiej
.

W załączeniu do pobrania druk do zgłoszenia:
Zgłoszenie

Zasady rekrutacji

W dziale "Pliki do pobrania" zamieszczono wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016.

W piątek 29 maja Centralna Komisja Egzaminacyjna ujawniła wyniki sprawdzianu; swoje indywidualne wyniki poznali też uczniowie. Bardzo dobrze spisali się uczniowie naszej szkoły uzyskując z każdej części sprawdzianu średnie wyniki lepsze niż średnia ogólnopolska, a także średnia wojewódzka.

Jeszcze raz gratulujemy!

Wyniki poniżej.

W ramach realizowanego przez szkołę projektu Comenius Regio w dniu 25.05.2015 r. odbył się "Warsztaty kompetencji międzykulturowych" dla uczniów klas IV i V oraz nauczycieli uczestniczących w projekcie.

Duet Milvana i Katarzyna w dniu 24.05.2015 r. w Chorzowie  odebrał nagrodę za zdobycie II miejsca w kategorii duetów klas I-III w XIV Wojewódzkim  Konkursie Piosenki Niemieckiej.